تهران، میدان آرژانتین، خیابان نوزدهم، پلاک 10، واحد 7
موسسه همراه

موسسه همراه

موسسه همراه با تکیه بر تیمی کامل از وکلای حرفه ای در ایران و خارج از کشور، در زمینه انجام امور مهاجرتی و اخذ ویزا و اقامت در کشورهای مختلف برای متقاضیان فعالیت می کند. این موسسه با در اختیار داشتن وکلای زبده و کارشناسان متخصص و مسلط بر قوانین و مقررات مهاجرتی، آماده ارائه خدمات در زمینه های مشاوره و انجام امور حقوقی و اداری برای اخذ اقامت، اخذ انواع ویزا، مشاوره در امور مختلفی مانند ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر و مناسب خارجی با همکاری موسسات دارای مجوز، راه اندازی تجارت و کسب و کار و انتخاب بهترین مقصد برای مهاجرت شماست.

موسسه حقوقی مهاجرتی همراه، با اشراف به آخرین تغییرات در نظام ها، قوانین و مقررات مهاجرتی در کشورهای مبدا و مقصد و همچنین سنجش دقیق شرایط متقاضی، تمامی تلاش خود را می کند تا متقاضیان و علاقه مندان به اقامت و مهاجرت به کشورهای مختلف، با مناسب ترین قیمت، آسان ترین مسیر را طی نموده و بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند.

علاوه بر وجود مقاله های مفید متعدد در زمینه مهاجرت در سایت hamrahlaw.com و در نظر گرفتن سامانه شرایط سنجی رایگان برای متقاضیان عزیز، کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی مختلف در نظر گرفته شده، برای پاسخگویی به سوال های شما و ارائه مشاوره آماده هستند.

پس اگر قصد مهاجرت دارید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا این فرآیند را با ما شروع کنید تا به نتیجه مطلوبتان برسید.

آرمان ما

موسسه همراه(همراه دادجویان امین) با اشراف کامل به آخرین تغییرات در نظام ها، قوانین و مقررات مهاجرتی کشورهای مبدا و مقصد، سنجش دقیق شرایط متقاضیان و علاقه مندان و بهره گیری از بهترین مسیرهای ممکن در روند مهاجرت، تمام تلاش خود را انجام می دهد تا لبخند رضایت بر چهره شما نقش ببندد. این آرمان ماست و تا پایان مسیر اخذ ویزا و اقامت در کنار موکلانمان خواهیم بود.

سامانه شرایط سنجی همراه

سامانه ویزا سنج، راهی آسان برای علاقه مندان و متقاضیان مهاجرت است تا بتوانند امکان مهاجرت خود را به کشور مورد نظرشان، براساس هدفی که از مهاجرت دنبال می کنند، به صورت رایگان و در سریع ترین زمان ممکن بررسی کنند. این سامانه ضمن ارائه نتیجه بررسی امکان مهاجرت شما به کشور مورد نظرتان، براساس اطلاعاتی که وارد کرده اید، گزینه های پیشنهادی را نیز برای مهاجرت آسان و البته آینده دار به شما ارائه می کند.

پس اگر به مهاجرت فکر می کنید، امکان مهاجرت خود را در این سامانه و تنها با یک کلیک، بسنجید و با ذهنی باز و روشن برای شروع این روند با ما، اقدام کنید.

مدیر عامل

دکتر امین پاشای امیری
وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
دکترای حقوق از دانشگاه هومبولت آلمان

F.A.Q

به تعداد زیادی از سوالاتی که ممکن است تا همین لحظه در ذهن شما ایجاد شده باشد پاسخ داده ایم. برای ورود به بخش سوالات متداول کافی است دکمه زیر را لمس کنید.

خدمات موسسه همراه

  • مشاوره دقیق و مطابق با آخرین تحولات قانونی و اقتصادی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری، کاری، استارت آپ، ورزشی، توریستی و تحصیلی در کشورهای مختلف جهان
  • مشاوره در مورد نحوه سرمایه گذاری و انجام امور مربوط به اخذ ویزای سرمایه گذاری
  • مشاوره در مورد پیدا کردن کار و انجام امور مربوط به دریافت ویزای کاری
  • مشاوره در مورد استارت آپ و انجام امور مربوط به دریافت ویزای استارت آپ
  • مشاوره در مورد اخذ ویزای توریستی و انجام امور مربوط به دریافت این نوع ویزا
  • مشاوره در مورد اخذ انواع ویزای خوداشتغالی و انجام امور مربوط به اخذ انواع ویزا
  • مشاوره در مورد ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارجی و انجام امور اخذ ویزای تحصیلی با همکاری موسسات دارای مجوز
  • مشاوره در مورد اقامت در کشورهای مختلف و انجام امور اقامتی در کشور مورد نظر توسط وکلای حرفه ای بومی
  • اطلاع رسانی درخصوص جدیدترین اخبار حوزه مهاجرت در کشورهای مختلف
  • برگزاری سمینارها و دوره های آموزشی در زمینه موضوع های مختلف مهاجرتی

ارتباط با ما

جهت دریافت مشاوره برای مهاجرت تضمینی از طریق تحصیل، کار یا سرمایه گذاری می توانید با لمس دکمه زیر به صفحه ارتباط با ما وارد شوید.