درباره ما

مؤسسه حقوقی همراه بر مبنای چهار اصل بنیادین فعالیت می کند: اول اینکه شأن و منزلت مراجعین ما باید به بهترین شکل ممکن رعایت شود و آنها حق دارند با صداقت کامل در گفتار و اقدام مؤسسه، اعم از وکلا، مشاورین، داوران و سایر همکاران مواجه شوند.

دومین اصل، که البته آن هم در حقیقت در راستای رعایت شأن مراجعین نیز می باشد، این است که هر امر حقوقی باید توسط متخصص مربوطه انجام گیرد. ما معتقدیم  با توجه به گستردگی موضوعات حقوقی، یک حقوقدان و وکیل هر چقدر هم که صاحب تجربه و علم باشد، نمی تواند در همه ی زمینه های حقوقی، بهترین کارایی را ارائه دهد. به خوبی می دانیم که گاهی عدم تخصص یک حقوقدان در خصوص موضوعی که در موردش مشاوره می دهد و یا وکالت می کند  یا داوری اختلاف را بر عهده می گیرد زیانهای جبران ناپذیری را به مٌراجع یا موکل ممکن است وارد کند. بنابراین، باید در زمینه ی خدمات حقوقی مثل بسیاری از کشورهای توسعه یافته ی دنیا، بپذیریم که نیازمند حرکت به سمت تخصصی شدن هستیم.

مؤسسه حقوقی همراه، افتخار همراهی و همکاری تعدادی از بهترین متخصصین حقوقی در زمینه های مختلف را دارد. بسیاری از این حقوقدانان از همکاران دانشگاهی ما هستند که علاوه بر شایستگی های علمی شان، در عرصه ی عملی حقوقی در سطح ملی شناخته شده و مورد احترام هستند و از سوابق درخشانی در دفاع از حقوق موکلین خود برخوردار هستند. در وبسایت ما به آدرس http://hamrahlaw.com می توانید لیست همکاران ما را ببینید.

در ارتباط با هر موضوع حقوقی ای که نزد مؤسسه مطرح می شود، کمیته ای تخصصی مرتبط با موضوع (از جمله داوری، قراردادها، امور مالیاتی، دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری، امور کیفری و غیره) ابعاد مختلف موضوع را بررسی می کند و سعی می کند بهترین پیشنهاد یا راه حل ممکن را ارائه کند و کاراترین مسیر برای مراجع یا موکلی که با اعتماد به مؤسسه کار را به ما سپرده است طی شود. در صورت نیاز به اقدام در مراجع قضایی، اصولاً دو نفر از همکارانمان که متخصص در زمینه مربوطه هستند، وکالت پرونده را به عهده می گیرند.

اما سومین اصلی که مبنای فعالیت مؤسسه می باشد این است که هر چند لازم است حقوقدانان یا وکلا در مورد موضوعی که اقدام در مورد آن را بر عهده می گیرند مهارت و توانمندی داشته باشند اما این امر، کافی نیست بلکه پیگیری مؤثر پرونده، به همان اندازه اهمیت دارد. بر همین اساس، مؤسسه، صرفاً به توانمندی حقوقدانان و وکلای خوشنام و متخصص خود اکتفا نمی کند بلکه سازوکارهای مؤثری جهت پیگیری جدی امور مراجعین پیش بینی کرده است به گونه ای که مراجعین و موکلین مطمئن شوند که امور آنها به بهترین و سریعترین شکل ممکن انجام می شود.

و نهایتاً، چهارمین اصل این است که، در مورد اختلافات بالقوه یا بالفعلی که به ما ارجاع می شود اولویت این می باشد که موضوع از طریق شیوه های غیرقضایی و دوستانه تر حل و فصل شود و مؤسسه، پس از کسب نظر مراجع یا موکل، تلاش خود را در این راستا انجام خواهد داد. تجربه ی ما و همکاران این مؤسسه نشان می دهد که در بسیاری از مواقع می توان اختلافات را بدون طی کردن روشهای زمانبر و هزینه بر قضایی، اعم از هزینه مادی و معنوی، حل و فصل کرد. این شیوه قطعا از لحاظ رعایت شأن مردم و مراجعین و در بسیاری از موراد از جهت رعایت عدالت و انصاف مناسب تر است. بر همین مبنا، مؤسسه ی ما تأکید ویژه ای بر شیوه های جایگزین حل و فصل اختلافات از جمله میانجیگری و داوری دارد و سازوکارهای مناسبی را برای این موضوع اندیشیده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مؤسسه حقوقی بین‌المللی همراه محفوظ می‌باشد

© Hamrahlaw